Motosalon 2024 zavřel své brány a trhl rekordy

08.03.2024 15:40 -- admin

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení obsadil celé čtyři pavilony, rekordních 20 000 metrů čtverečních, na kterých se představilo 150 firem zastupujících 300 značek. Ve znamení rekordů se nesla také návštěvnost. Během čtyř dnů přilákala výstava neskutečných 71 000 návštěvníků.
Dva pavilony P a F byly zaplněné expozicemi s vystavenými motocykly, čtyřkolkami a příslušenstvím. Ve třetí zážitkové hale G1 s podtitulem „Přijďte se projet“ si mohli návštěvníci zajezdit na nových modelech BMW.
V poslední čtvrté hale Z pod názvem Burger Festival ARENA všechny čekaly chutné burgery. A pořádná zábava byla i venku, místo jedné jízdní plochy tu byly v obležení návštěvníků hned dvě stuntriderské arény s doprovodným programem plným divokých kousků na motorkách.
V sobotu večer se uskutečnilo na brněnském výstavišti vyhlášení této oblíbené ankety, vítězných strojů bylo sedm, šest z nich v jednotlivých kategoriích a jeden jako absolutní vítěz ankety. Nominováno bylo celkem 49 motocyklů a počet hlasujících překonal hranici deseti tisíc.Absolutním vítězem ankety Motocykl roku 2024 je BMW R 1300 GS.
Budeme se těšit za dva roky, kdy se bude konat další ročník Motosalonu v Brně.